Close                                                                              معرفی سایت

  http://www.aqeedeh.com

آدرس وب سایت :

 کتابخانه آنلاین عقیده

موضوع وب سایت :

 
 

 

 

 

کتابخانه آنلاین عقیده

کتابخانه آنلاین عقیده بزرگترین کتابخانه الکترونیک کتابهای اسلامی است که در موضوعات مختلف اسلامی، از قبیل: تفسیر و علوم قرآن کريم ، احادیث نبوی و علوم آن، سیرت و سنت نبوى، عقيده و ایمان، اهل بيت رسول الله، اصحاب رسول الله ، فكر و انديشه ، فقه و احكام، اخلاق و تربيت ، رد شبهات ، تاريخ اسلام و جهان ، اديان و مذاهب ، هدايت يافتگان ، مشاهير اسلام ، مناظرات حق و باطل ، علمي و اجتماعي ، خواهر مسلمان ، کودکان و نوجوانان ، اسناد و مدارک ، شعر و ادب ، مجلات الکترونیکی ، کتابهای مخصوص موبایل ، کتابهای عربی - الکتب العربیة فعالیت دارد.

کتابخانه الکترونیک عقیده، از مهم سایتهای اهل سنت و جماعت می باشد که  کتابهای مختلف اسلامی به زبان فارسی را به صورت رایگان ارائه می دهد.

از تمامی حق جویان مسلمان، جهت دانلود کتابهای مختلف این سایت دعوت به عمل می آوریم و از درگاه حضرت باریتعالی، برای دست اندرکاران این سایت ارزشمند توفیقات روزافزون را خواهانیم.

 

***

مدیریت این سایت در بخش (در باره ما) اینگونه آورده است:

 

الحَمْدُ لِلهِِ رَبِّ العَالمِينْ، وَالصَّلاَةُ وَالسَّلاَمُ عَلىَ نَبِينّا مُحَمّدٍ ­­المَبعٌوثُ رَحْمَة لِلعَالمِين، وَعَلى آلِهِ وَأصْحَابهِ وَمَنْ دَعَا بِدَعْوَتِهِ إلىَ يوْمِ الدِّين.

أمّا بعد:

فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُولَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُولَئِكَ هُمْ أُولُو الْأَلْبَابِ الزمر١٧ - ١٨

«پس به [آن‏] بندگانم مژده بده، كسانى كه سخن [ها] را مى ‏شنوند، آن گاه از بهترینش پیروى مى‏ كنند. اینانند كسانى كه الله هدایتشان كرده و ایشان خردمندانند»

برادران وخواهران عزیز!

هر رسانه ای که پا به عرصۀ وجود می گذارد مسلماً از دید عُقلا از دو حال خالی نیست یا در جهت اصلاح و سازندگی و حق طلبی حرکت می کند، و یا برعکس در جهت فساد و ویرانی و نشر باطل گام بر می دارند.

ما الله سبحانه و تعالی  را شاکریم که نه از دید خودمان بلکه از دید انسانهای عاقل جهان حداقل به سوی عقب حرکت نمی کنیم اما اینکه حرکت ما به سوی جلو چه روند و سرعتی را طی می کند و اینکه ما چند درصد در این راه مؤفق هستیم، قضاوت را به عهدۀ شما بزرگواران می گذاریم. ما را از نقطه نظرات خود آگاه سازید.

و اما اهدافی را که ما در مسیر اصلاح و سازندگی امت اسلامی از طریق سايت عقيده دنبال می کنیم مختصراً خدمت شما سرورران گرامی ارائه می كنیم:

كسب رضا و خوشنودی الله عزوجل
نشر یكتاپرستی و سنت رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم در میان مسلمانان
رسیدن به وحدت حقیقی جامعۀ اسلامی
آگاهی دادن درست و سالم به جامعۀ دینی و فرهنگی
از بین بردن افراط و تفریط و رسیدن به اسلام خالص و حقیقی
فراهم کردن یک کتابخانۀ سالم برای فرهنگ دوستان، به زبان فارسی


در پایان شایسته است این حقیقت را خدمت شما عزیزان به عرض برسانم که این کار بزرگ نتیجۀ کوشش و فداکاری شبانه روزی برادران و خواهران مؤمنی می باشد که با اخلاص و ایمان در راستای بیداری امت اسلامی و اعتلای کلمه الله می کوشند و آنچه ما خدمت شما تقدیم می نماییم نتیجۀ زحمات آنها است، الله جل جلاله به همۀ آنها پاداش خیر بدهد و الله تعالی به همۀ کسانی که در راستای تهیۀ این سايت و دعوت به اسلام عزیز و توحيد و يكتاپرستی قدم بر می دارند اجر و پاداش عظیم عنایت فرماید.


همچنین لازم به یادآوری است که سايت عقیده به هيچ گروه, دسته, حزب, انجمن, سازمان, شبكــه يا تشكيلاتى تعلق ندارد و هدف آن فقط اطلاع رسانى به مسلمانان فارسى زبان است تا از دين خود بر اساس منهج و روش قرآنى آنچنان كه بايد و شايد مطلع شوند و هرگز سعى يا قصد ما اهانت و يا توهين بــه هيچ مذهب يا ديانت نيست بلكه بنا به دستور قرآن (و جادلهم بالتي هي احسن) با دليل و برهان و با ارائه ادلـــــــه به رد دعاوى مخالفان يا دعوت بــه ســـوى حقيقت مى پردازيم ، اميدواریم الله تبارک وتعالی از همۀ ما راضی و خوشنود گردد.تـوجـه!

اطلاعیه درباره کتاب های سایت عقیده

به اطلاع همه دوستان عزیز و استفاده کنندگان از کتابخانه‌ی الکترونیکی عقیده می رسانيم که کتابهای این کتابخانه فقط جهت نشر الکترونیکی و استفاده‌ی علمی برادران و خواهران گرامی بر روی کامپیوتر بوده و هرگونه نشر و چاپ این کتابها برای اغراض تجارتی بدون اخذ مجوز كتبی از ناشر غیر مجاز می‌باشد.

دوستانی که مایل به نشر و چاپ این کتابها می باشند باید از ناشر این کتابها مجوز كتبی دریافت کنند در غیر این صورت ناشر حق دارد بر اساس قانون حقوق نشر و مالکیت پیگرد قانونی نماید.

سایت عقیده هر گونه استفاده از خدمات این سایت ـ غیر از کتابهایی که حق نشرشان برای ناشران اصلی محفوظ است ـ را جهت برنامه‌های دعوی با ذكر مصدر بلامانع اعلام می دارد.

لازم به ذکر است که کتاب های این سایت همیشه به روز می شود و اگر قبلا این کتاب ها را در سایت یا وبلاگ یا به صورت سی دی نشر کرده اید خواهشمندیم این نسخه را مورد اعتماد قرار دهید و از پخش نسخه های سابق خودداری نماييد.

بيشتر کتاب های این سایت توسط بازدیدکنندگان سایت به ایمیل سایت ارسال شده است و اداره‌ی سایت بنابر فتوای بسیاری از علمای عصر که نشر کتاب های مذهبی بدون اغراض تجاری را جایز می دانند، اقدام به نشر این کتاب ها نموده است و اگر ناشر یا نویسنده یا مترجم، نسبت به نشر کتابي اعتراض دارند می توانند با اداره سایت عقیده تماس بگیرند.

ادارۀ سایت عقیده

www.aqeedeh.com

book@aqeedeh.com
 

 

 

 

 

 

 

 

         
  نوار اسلام
اسلام- پرسش و پاسخ
«مهتدين» (هدايت يافتگان)
اخبار جهان اسلام
تاریخ اسلام
کتابخانه آنلاین عقیده
سایت اسلام تکس - پاسخ به شبهات دینی
خانواده خوشبخت
شبکه جهانی نور
سایت خبری تحلیلی اهل سنت
بیداری اسلامی
صدای اسلام